tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2020

[HOKEJ] GKS Tychy pokonał Tauron Podhale Nowy Targ 3:0

Mikołajki kończymy zwycięstwem naszych hokeistów! Po dwóch porażkach z rzędu wywozimy z Nowego Targu bardzo ważne 3 punkty. Mecz GKS Tychy - TAURON Podhale Nowy Targ zakończył się wynikiem 3:0.

Reklama

Hokeiści zmierzyli się w Miejskiej Hali Lodowej MCSiR w Nowym Targu. Było to trzecie spotkanie pomiędzy tymi drużynami w obecnym sezonie Polskiej Hokej Ligi.

Po dwóch bolesnych porażkach z rzędu tyszanie przełamali się i wygrali. Podopieczni Krzysztofa Majkowskiego pewnie pokonali Tauron Podhale Nowy Targ 3:0. Wynik spotkania mógł być znacznie wyższy, ale trójkolorowym brakowało nieco szczęścia pod bramką Szarotek.

Tauron Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
0:1 Jarosław Rzeszutko - Jean Dupuy - Bartłomiej Pociecha (19:03)
0:2 Mateusz Gościński - Filip Komorski - Jakub Witecki (27:49)
0:3 Jean Dupuy - Jarosław Rzeszuko - Szymon Marzec (58:50) 5/4

GKS Tychy: Murray (Lewartowski) - Havlik, Seed,Jeziorski, Komorski, Gościński - Ciura, Bizacki; Dupuy, Rzeszutko, Marzec - Kotlorz, Pociecha; Witecki, Wronka, Mroczkowski - Ubowski, Kogut, Gruźla, Galant, Krzyżek.

gks tychy - nowy targ

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.