tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2020
  • 5 grudnia 2020

#DajMisiePokazac - inwazja pluszaków na Stadionie Zimowym

Zawsze były rzucane przez kibiców na taflę, dlatego teraz wygodnie rozsiadły się na krzesełkach. Są szczególnymi ulubieńcami dzieci, a wiele z nich zrobiło karierę na szklanym ekranie. Teraz znowu wystąpią w głównych rolach. Maskotki opanowały Stadion Zimowy w Tychach. Takiej ofensywy pluszaków na polskich lodowiskach jeszcze nie było. Misie zajęły całą trybunę obiektu i już w piątek obserwowały mecz z GKS Katowice.

Reklama

#DajMisiePokazac - inwazja pluszaków na Stadionie Zimowym · fot. Krzysztof Trzosek / GKS Tychy


- Od kilku lat organizowaliśmy akcję Teddy Bear Toss, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Niestety w tym roku z powodu koronawirusa fani nie mogą być razem z nami. Postanowiliśmy jednak, że maskotki i tak pojawią się na trybunach. Ich obecność jest tylko częścią akcji #DajMisiePokazac - mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.

Kibice co roku przynosili na lodowisko maskotki, które następnie trafiały do dzieci. W sumie w ostatnich latach uzbierano ich prawie czternaście tysięcy. Teraz pluszaki ponownie mogą pomóc najmłodszym przetrwać pobyt w szpitalu czy w domu dziecka. Fani Mistrzów Polski mogą przynosić misie do sklepu klubowego GKS Tychy w godzinach jego otwarcia. Maskotki powinny być ofoliowane i najlepiej nowe.

#DajMisiePokazac - inwazja pluszaków na Stadionie Zimowym
#DajMisiePokazac - inwazja pluszaków na Stadionie Zimowym · fot. Krzysztof Trzosek / GKS Tychy


- Prosimy również kibiców o dołączenie informacji, które miejsce Stadionu Zimowego zajmują. Maskotki pojawią się dokładnie na tym samym krzesełku z którego fani wpierają nasz zespół. Nasi kibice w ostatnich latach udowadniali, że można na nich liczyć, dlatego teraz mamy nadzieję, że będzie podobnie i zapełnimy drugą część lodowiska - dodaje rzecznik prasowy GKS Tychy.

Na razie miejsca maskotkom wybrali sami zawodnicy. Po środowym treningu zespół i sztab szkoleniowy rozpoczęli wielkie układanie pluszaków.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.