tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2020

[FOTO] Pięć osobówek zderzyło się na ulicy Sikorskiego

W środę, 2 grudnia przed godziną 8.00 na ul. Sikorskiego tuż przed skrzyżowaniem z ul. Armii Krajowej (rondo Zesłańców Sybiru) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kilku pojazdów. Na miejsce wezwany został patrol policji. Lewy pas w kierunku Paprocan został częściowo przyblokowany.

Reklama

Pięć osobówek zderzyło się na ulicy Sikorskiego - 2.12.2020 · fot. 112Tychy


Według relacji uczestników, zdarzenie miało następujący przebieg: w tył Chevroleta uderzyła Skoda, która następnie uderzyła w Opla. Kilka sekund później w Skodę uderzył Hyundai. Uszkodzona Skoda pozostała na lewym pasie - oznakowana został trójkątem ostrzegawczym. Pozostali uczestnicy zjechali na pobliski parking. W chwili gdy uczestnicy prowadzili rozmowy z policjantem obsługującym to zdarzenie, w tył uszkodzonej Skody uderzył Seat.

Niewątpliwie do zdarzeń przyczyniła się śliska nawierzchnia oraz nieuwaga kierowców pojazdów. Ta chwila nieuwagi kierowców na śliskiej nawierzchni okazała się bardzo kosztowna - dwa auta najprawdopodobniej nadają się tylko do kasacji (naprawa przewyższa ich wartość). Najbardziej uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.