tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2020
  • 16 grudnia 2020

Underground Pub walczy o przetrwanie. Zorganizowano zbiórkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

- W związku z obecną sytuacją, spowodowaną przez pandemię koronawirusa nastał dla nas bardzo ciężki okres. Nikt z nas nie spodziewał się, że przez tak długi czas nie będziemy mogli otworzyć dla Was drzwi naszego Pubu, przez co ponowne otwarcie stoi pod wielkim znakiem zapytania - piszą właściciele tyskiego Pubu Underground. W Internecie została zorganizowana zbiórka, która ma pomóc przetrwać lokalowi.

Reklama

- W oczekiwaniu, jaką pomoc otrzymamy od Rządu, boimy się, że będą to ostatnie chwile naszej działalności. Nie chcemy, aby tak się stało, ponieważ wielu z Was nie wyobraża sobie spędzania wolnego czasu w miejscach innych niż Underground - czytamy na stronie zbiórki.

Właściciele podkreślają, że lokal nie należy do miasta, więc nie podlegają zwolnieniu z czynszu. Nie mogą też, zgodnie z obowiązującym prawem, organizować dowozów alkoholi.

- Pierwszy lockdown z trudem przetrwaliśmy, radziliśmy sobie z oszczędności, ale zapas stopniał, drugiego już nie damy rady - piszą właściciele lokalu. - Zwlekaliśmy z podjęciem decyzji o zrzutce, ale niestety koszty, wydatki się piętrzą, a końca ciężkiej sytuacji nie widać. Po tym, jak sytuacja z koronawirusem się unormuje, jak będzie bezpiecznie, będziemy mogli wyjść na ulice bez maseczek, spotkać się ze znajomymi, iść na piwo, koncert… naszego Pubu nie będzie. Bardzo tego nie chcemy! Dlatego zdecydowaliśmy się prosić Was o wsparcie. Kochani, liczy się każda złotówka… może uda się uzbierać chociaż część kwoty, dzięki której pokryjemy koszty utrzymania w następnych miesiącach.

Więcej informacji na temat sytuacji lokalu znajdziecie na stronie zbiórki.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj