tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2020

Ze sklepu przy ul. Towarowej skradziono odzież za przeszło 500 zł

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży odzieży ze sklepu przy ul. Towarowej w Tychach za przeszło 500 złotych. Do zdarzenia doszło 29 września. Osoby, które rozpoznają mężczyzn oraz kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Reklama

Kradzież w sklepie przy ul. Towarowej. Policja szuka sprawców · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn oraz kobiety, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje, rysopis:

1. Mężczyzna, ma czerwony plecak, czarną bluzę, czarną czapkę, czarne trampki, na twarzy posiada maseczkę, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, wiek około 15-20 lat.

2. Mężczyzna z szarą bluzą, spodnie typu jeans, posiada worek, na głowie za założony kaptur, na twarzy białą maseczkę, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała wiek około 15-20 lat.

3. Mężczyzna ubrany w czarny T-shirt, czarne spodnie i buty, włosy krótkie ciemne, wysoki, szczupłej budowy ciała, posiada białą maseczkę na twarzy.

4. Kobieta ubrana w jasną kurtkę, ciemne jeansy, czarne buty, posiada dużą jasną torebkę, białą maseczkę na twarzy, włosy długie, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, wiek około 15-20 lat.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.