tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 listopada 2020

Perfekcyjny prezent na każdą okazję? Bluza lub koszulka z własnym nadrukiem!

Materiał partnera:

Dzień Matki. Dzień Ojca. Dzień Dziadka, Babci i Chłopaka. Walentynki. Boże Narodzenie. Wielkanoc. Pozornie różne święta, które łączy dokładnie ten sam problem. Co kupić na prezent? Przecież upominek musi być praktyczny, kojarzyć się z czymś przyjemnym, a do tego najlepiej, by był indywidualny.

Tworząc własną koszulkę z nadrukiem, możesz poradzić sobie z tym zagadnieniem całkiem bezboleśnie. Wystarczy wybrać napis lub grafikę, która będzie perfekcyjnie pasować do osoby obdarowywanej.

Jak stworzyć nadruk na koszulce lub bluzie? Gdzie zamówić?Tworzenie koszulki z nadrukiem może być dziecinne proste. Dobre drukarnie, które zajmują się nadrukiem na tekstyliach, oferują zazwyczaj swoim klientom kreatory nadruku. Jeśli narzędzie wyposażone jest w podgląd gotowego produktu, nie ma mowy o żadnych niejasnościach. Po prostu wgrywasz grafikę i umieszczasz ją w pożądanym miejscu w obrębie wyraźnie zaznaczonego pola.

Jeśli chcesz przygotować nieco bardziej skomplikowany projekt, również nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy. Wystarczy zapoznać się z dostępnymi w kreatorze opcjami. Sprawdź różne czcionki, łącz grafiki, postrzęp krawędzie za pomocą maski. Szybko przekonasz się, że potrafisz projektować własne koszulki na najwyższym poziomie.

Koszulka z własnym nadrukiem. Jak zaprojektować niepowtarzalny wzór?Zamawiany druk na odzieży może przypominać wzory dostępne w sklepach. Warto przy tym wykorzystać przy projektowaniu swoje poczucie humoru. Baw się kontekstem, przekręcaj słowa. Zamiast odtwarzać, możesz realizować projekty, które od razu rozbawią otoczenie. Tym samym zyskasz niepowtarzalną okazję do wyrażenia swojego protestu wobec jedynie słusznej mody widocznej na sklepowych półkach.

T-shirt możesz także ozdobić zdjęciem
. W życiu codziennym na pewno niejednokrotnie zdarzyło Ci się zobaczyć coś, co jest warte uwiecznienia. Dołóż do tego funkcje prostych programów graficznych, zmieniając styl fotografii na bardziej komiksowy lub malarski. Zmień nie do poznania zdjęcie, którym dysponujesz lub zostaw je w oryginale. Sztuka użytkowa nie zna granic. Tylko od Ciebie zależy, czy do własnego projektu podejdziesz w sposób praktyczny czy całkowicie popuścisz wodze wyobraźni.

Dobrym pomysłem na nadruk na własnej koszulce są też memy. Wystarczy umieścić na koszulce grafikę i opatrzyć ją zabawnym napisem. Efekty bywają naprawdę zaskakujące. A możliwości ich kreacji właściwie nie ma końca.

Na co uważać, kupując koszulki z nadrukiem?Zamawiając nadruk na koszulkach, zwracaj uwagę na jakość produktów bazowych. Nie każdy materiał nadaje się do tworzenia na nim nadruku. Koszulki wykonane z dzianin niskiej jakości szybko się niszczą. Co gorsza, Twój starannie przygotowany wzór może wtedy wyblaknąć lub popękać już po pierwszym praniu.

Stawiaj na wysokogatunkowe dzianiny, takie jak bawełna ring-spun. Uszyte z niej koszulki nie są podatne na rozciąganie i nie zmieniają koloru pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych lub środków czyszczących. Jednocześnie świetnie przepuszczają powietrze i są przyjemnie miękkie. Dzięki temu każdy czuje się w nich wyśmienicie.