tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 listopada 2020

Tyszanka wdzięczna policjantom za pomoc w czasie izolacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W czasie pandemii każdego dnia mundurowi otrzymują setki adresów do sprawdzenia. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń, policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują. To właśnie doceniła mieszkanka miasta i napisała podziękowania dla dzielnicowego za pomoc w czasie izolacji.

Policjant
Dzielnicowi kontrolują mieszkańców przebywających na kwarantannie · fot. KMP w Tychach


Działania policji doceniła mieszkanka miasta, która wysłała na skrzynkę mailową Komendanta Miejskiego Policji w Tychach podziękowania. Kobieta wyraziła wdzięczność dla dzielnicowego za wsparcie i zainteresowanie podczas obowiązkowej izolacji domowej.

- Przez 20 dni przebywałam w izolacji. Przez ten czas kontrolował moją obecność w domu dzielnicowy obsługujący rejon ulicy Ciasnej. Jednak nie było to tylko sprawdzanie czy przebywam w domu. Pan dzielnicowy wykazał szczere zainteresowanie o stanie mojego zdrowia, samopoczucie, zawsze też pytał, czy niczego mi nie brakuje. Podczas tych krótkich rozmów telefonicznych udzielał mi również wsparcia, w tych trudnych dniach. Pragnę wyrazić szczere podziękowanie dla pana dzielnicowego. I myślę, że Policja w Tychach powinna być dumna, że ma w swoich szeregach człowieka, który traktuje swoją pracę jak powołanie - czytamy w liście.

list policja
Treść listu do komendanta KMP Tychy · fot. KMP Tychy


Tyscy policjanci wyrażają uznanie dla mieszkańców, którzy stosują się do obowiązujących ograniczeń.

- Wszystkim życzymy jak najwięcej zdrowia. Dziękujemy za ciepłe słowa, gdyż ludzka wdzięczność jest bezcenną nagrodą za wykonywaną pracę - mówią funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji.

ar / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj