tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 listopada 2020

Ukradł dwie butelki alkoholu i uderzył ochroniarza. Szuka go policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 13 października w jednym ze sklepów przy ulicy Burschego w Tychach. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Mężczyzna może mieć informacje ws. kradzieży rozbójniczej
Mężczyzna może mieć związek z kradzieżą rozbójniczą · fot. KMP Tychy


Sprawca ukradł dwie butelki alkoholu, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy, użył przemocy wobec pracownika ochrony uderzając go pięścią w twarz oraz popychając.

Mężczyzna może mieć informacje ws. kradzieży rozbójniczej
Mężczyzna może mieć związek z kradzieżą rozbójniczą · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonego postępowania śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą. Wszystkie osoby, które rozpoznają wskazanego mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80, telefonem alarmowym 112 lub adresem e mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.