tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 listopada 2020

Płaszcze- czym kierować się przy wyborze?

Materiał partnera:

Wybór odpowiedniego płaszcza jest ważny, wszak to wybór na lata- oczywiście o olei postawicie na klasykę. Ale trzeba też pamiętać o innych rzeczach i na jakie "inne rzeczy" trzeba zwracać uwagę dowiecie się właśnie z tego tekstu.

Płaszcze- czym kierować się przy wyborze?


Nie cena, a jakośćPłaszcze damskie dostępne są nie tylko w wielu wariantach, ale i cenach. A tak naprawdę nie cena jest najważniejsza, lecz sama jakość i im lepsza jakość tym oczywiście cena może być wyższa, warto też zwrócić uwagę na wybór właściwego producenta który gwarantuje jakość, ciekawą ofertę proponuje diversesystem.com/pl/ona/plaszcze. Na pewno warto wybierać modele flauszowe, ale także te z dodatkiem bawełny, a nie tylko samego poliestru. Oczywiście można też postawić na ocieplane wełną, bądź z dodatkiem wełny. I choć takie płaszcze są ciepłe to mają jedną wadę, otóż mogą szybko się mechacić. Skoro już poniekąd o ociepleniu wspomnieliśmy to pamiętajcie, że płaszcze zimowe muszą je posiadać podobnie podszewkę. Zwróćcie też uwagę na wykończenie, wszak i po nim widać jakość.

Jakie modele warto wybrać na zimę, a jakie na jesień czy wiosnę?Zimą najlepiej sprawdzą się płaszcze długie, czyli modele do kostek, ewentualnie za kolana, bądź do kolan. Owszem są dostępne krótkie płaszcze, ale one nie są zbytnio funkcjonalne. Musicie też pamiętać, aby nie wybrać zbyt małego rozmiaru, bo zimą często ubieramy się na cebulkę, bądź nosimy grube swetry. Aktualnie najmodniejsze, ale trzeba przyznać, że są to także modele ponadczasowe są płaszcze damskie w kolorze beżowym, granatowym i camelowym, choć my polecamy wam jeszcze te w odcieniu butelkowej zieleni. Jesienią można wybrać nieco cieńsze płaszcze, ale jednak powinny posiadać podszewkę. W tym przypadku najbardziej uniwersalne są trencze, które wpisują się w ponadczasową klasykę. Ale można także wybrać modele z pianki czy nawet skórzane, te ostanie są zdecydowanie najbardziej rockowe i w pazurem. Jak wiadomo jesienią często pogoda jest niezbyt dobra, a dodatkowo pada intensywnie deszcze, dlatego polecamy płaszcze z wodoodporną membraną, ale i kapturem. Natomiast wiosną tak naprawdę sprawdzą się płaszcze jesienne, szczególnie w przedwiośnie. A gdy temperatura będzie już stosunkowo wysoka to możecie postawić na modele z cienkiej bawełny, ale i eco zamszu, które dodatkowo posiadają pasek podkreślający talię. Wiosną pamiętajcie, aby nieco bardziej zaszaleć z kolorystykę i tutaj możecie postawić nawet na neonowe kolory czy metaliczne.