tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2020
  • 23 listopada 2020

Tyszanin w najlepszej czwórce kulinarnego programu MasterChef!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

W niedzielę na antenie TVN mogliśmy zobaczyć półfinał kulinarnego programu MasterChef z udziałem pięciu zawodników. Miło nam poinformować, że Rafał Fidyt z Tychów przeszedł do kolejnego etapu!

MasterChef, Rafał Fidyt
Półfinaliści 9. edycji programu MasterChef - wśród nich Rafał Fidyt z Tychów (po prawej) · fot. TVN


W 12. odcinku programu najlepsza piątka programu udała się w podróż po najsmakowitszych zakątkach kraju. Odwiedzili między innymi Drzewce k. Nałęczowa, Gdynię, Sulęczyno oraz Poznań.

Każdy z kucharzy spotkał się z innym szefem kuchni, który opowiedział mu o swojej filozofii gotowania, zdradził kulinarne tajniki i pokazał, skąd brać pyszne, świeże i lokalne produkty. Wśród nich znaleźli się szefowie Rafał Koziorzemski i Marcin Popielarz (restauracje „Biały Królik” i „Bioli Trus”), szef Michał Kuter (restauracja „A nóż widelec”), szef Jacek Grochowina (restauracja „Nolita”), szef Dariusz Barański (restauracje „Warszawska” i „Szóstka”) oraz szef Marek Filsiński (restauracja „Water&Wine”). Z programu odpadł Tomek Skobel.

ups / tychy.info, źródło: TVN

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj