tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 listopada 2020
  • 23 listopada 2020

[ZDJĘCIA] Znicze i transparenty pod Żyrafą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

W niedzielę, 22 listopada w godzinach wieczornych miał odbyć się kolejny "Spacer po Tychach". Organizatorzy odwołali jednak to wydarzenie. W tym samym terminie przeprowadzona została natomiast akcja "Znicz dla PiS w Tychach".

Akcja "Znicz dla PiS w Tychach" - 22.11.2020 · fot. Tomasz Pestka / tychy.info


- Zamiast zgromadzenia jakim jest marsz protestacyjny, zapalimy znicze i położymy swoje transparenty pod pomnikiem "Żyrafy" w najbliższą niedzielę 22.11.2020 o 18:00. Prosimy zachować odstęp 2m oraz mieć zasłonięte usta i nos - czytaliśmy w zapowiedzi wydarzenia na Facebooku.

"Chcę mieć prawo wyboru", "Podmiot nie zgadza się z orzeczeniem", "Piekło kobiet", "Prawa kobiety prawami człowieka", "Jeszcze Polka nie zginęła" - to niektóre hasła, które znalazły się na transparentach przygotowanych przez osoby biorące udział w wydarzeniu. W sumie w niedzielnym wiecu udział wzięło kilkadziesiąt osób. W odróżnieniu do organizowanych wcześniej "Spacerów", nie było okrzyków.

Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Protest Kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego" podaj

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.