tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 listopada 2020
  • 10 grudnia 2020

Dołącz do tyskiej Świątecznej Bazy Rzemieślników

Zapraszamy producentów lokalnych produktów oraz osoby tworzące nietuzinkowe rękodzieło do dołączenia do bazy tyskich rzemieślników. Będzie ona dostępna miejskiej stronie internetowej oraz w aplikacji Treespot.

Dołącz do tyskiej Świątecznej Bazy Rzemieślników


Spotkania tyszan na Jarmarku Bożonarodzeniowym to jedna z najpiękniejszych miejskich tradycji. Magiczna impreza, podczas której lokalne firmy oferują produkty i usługi związane ze świętami, a tyszanie kupują gwiazdkowe prezenty, spotykają się z przyjaciółmi i cieszą świąteczną atmosferą...

Niestety, jak już wiadomo, w tym roku ze względów bezpieczeństwa Jarmark się nie odbędzie - informowaliśmy o tym tutaj.

- Pomimo trudności chcielibyśmy kontynuować tę wieloletnią tradycję i dać możliwość tyszanom poczucia „bycia na jarmarku” w trochę innym wymiarze. Dlatego zapraszamy producentów lokalnych produktów oraz osoby tworzące nietuzinkowe rękodzieło do dołączenia do bazy tyskich rzemieślników na miejskiej stronie - zachęcają urzędnicy. - Wspólnie stworzymy dla tyszan ofertę wyjątkowych prezentów. Z całą pewnością wielu mieszkańców naszego miasta, wybierając prezenty dla bliskich osób, zdecyduje się właśnie na zakup tyskich produktów, wspierając tym samym lokalnych rzemieślników. Jak wiadomo na tyszan zawsze można liczyć!

Dołącz do bazy - wypełnij ankietę!

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.