tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 listopada 2020
  • 13 stycznia 2021

Burek sam nie poprosi o pomoc - wesprzyj tyskie schronisko

Za nami:

Trwa coroczna akcja Fundacji Psi Los na rzecz pomocy schroniskom dla zwierząt w okresie zimowym. Wesprzeć można także tyskie schronisko. Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na zakup karmy bytowej i specjalistycznej.Burek sam nie poprosi o pomoc to bardzo ważna akcja, nie tylko dla schroniska w Tychach, ale i wielu placówek w całej Polsce. Co należy zrobić, by pomóc? Wejdź na stronę: burek.psilos.org/schronisko-tychy/, a następnie wpłać dowolną kwotę do skarbonki.

- Dziękujemy za każde wsparcie, wiemy jak trudno jest pomagać, zwłaszcza teraz w czasie pandemii, więc jeśli nie możesz wpłacić to chociaż udostępnij informację - apelują pracownicy placówki.

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach
Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach · fot. UM Tychy


W ciągu dziewięciu miesięcy 2019 roku do tyskiego schroniska trafiło 266 psów i 126 kotów. Aktualnie przebywa w nim 51 psów i 39 kotów.

W tyskim schronisku zatrudnionych jest obecnie ośmiu pracowników. To dzięki ich ciężkiej pracy i wielkiemu oddaniu oraz życzliwości wielu współpracujących z placówką osób, zwierzaki mają szansę odnalezienia się w trudnej schroniskowej rzeczywistości i odbudowania swojego zaufania do człowieka.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.