tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2020

Pocztówka z Tychów, którą przesyła Tomasz

Dzień dobry Tychy! Zapowiada się naprawdę piękny weekend - synoptycy dla naszego miasta przewidują słoneczną pogodę i maksymalną temperaturę 11 stopni Celsjusza. Na dobry początek dnia przesyłamy Wam kolejne zdjęcie w ramach naszej akcji #PocztowkazTychow , które przedstawia Zameczek Myśliwski w Promnicach w jesiennej odsłonie. Fot. Tomasz

PocztowkazTychow,Tychy,Promnice,Zameczek,Jesień,Listopad,Silesia,LoveSilesia,fotodnia,instagram
fot. Tomasz
Pocztówka z Tychów - nowa zabawa na portalu tychy.info i InstagramiePodczas tego trudnego dla wszystkich okresu zapraszamy Was do wysyłania pocztówek z Tychów. Na czym polega zabawa?

Z Waszego archiwum wrzucacie na Instagrama fotkę z Tychów i oznaczacie ją jako #PocztowkazTychów. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz #Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu tychy.info oraz na naszym instagramowym koncie.

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, za którymi tęsknicie, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazTychow i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.