tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 listopada 2020
  • 14 listopada 2020

[WIDEO] Vloger przedstawia historię tyskiego skateparku

"Zbudowali skatepark w Tychach za 300 tys. zł i od razu go wyburzyli" - tak brzmi tytuł szesnastego odcinka z serii Skate Story. Michał Krzywonos przedstawia w nim historię tyskiego skateparku.- Dzisiaj zabieram Was na skatepark do Tychów. Miejsce to powstało już kilkanaście lat temu. Niestety z powodu wykonania skateparku z nietrwałych materiałów z latami niszczył się. W końcu w roku 2015 władze miasta Tychy postanowiły, że odnowią skatepark. Inwestycja była kosztowna, bo poszło na nią 300 000 zł. Przeszkody jednak nie nadawały się do jazdy. Dlatego Urząd Miejski zadecydował, że zburzy skatepark i postawi nowy na tym miejscu. Szalona decyzja? Według mnie bardzo dobra, ponieważ poprzedni park nie nadawał się do jazdy - czytamy w opisie filmu.

Michał Krzywonos, autor vloga Skate Story
Michał Krzywonos, autor vloga Skate Story · fot. materiały prasowe


Skate Story to vlogi z tematyką deskorolkową. Na swoim kanale Michał Krzywonos stara się przedstawić ciekawe historie deskorolkowców, pokazać skateparki w okolicy i zachęcić do rozwoju poprzez poradniki deskorolkowe.

Więcej informacji można znaleźć na portalach społecznościowych:
www.instagram.com/skatestorypl/
www.facebook.com/skatestorypl
youtube.com/c/skatestory

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.