tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2020

Megrez: informacja dla pacjentów i osób ustalających terminy wymazów

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez przedstawił ważną informację dla osób chcących ustalić termin wymazu oraz pacjentów poradni nocnej i świątecznej opieki.

W sprawie ustalenia terminu wymazu należy kontaktować się pod numerami telefonów: 32 325 52 03 lub 32 325 51 37. Zgłoszenia przyjmowane są codziennie od 8.30 do 14.00, a wymazy pobierane są od 10.00 do 16.00.

Z kolei dla pacjentów poradni nocnej i świątecznej opieki uruchomiono telefon o numerze 32 325 52 98.

- Bardzo Państwa prosimy o korzystanie z wymienionych numerów zgodnie z przeznaczeniem. Zapewniamy, że pod numerem dedykowanym pacjentom opieki nocnej nie da się zapisać na wymaz, a personel przyjmujący zgłoszenia na wymazy nie udziela porad zdrowotnych. Dochodzi natomiast do blokowania linii, co innym osobom potrzebującym pomocy i opieki medycznej utrudnia skontaktowanie się ze szpitalem. Dziękujemy za zrozumienie - piszą pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez.

BM / tychy.info
źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.