tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 października 2020
  • 26 listopada 2020

Hospicjum im. św. Kaliksta podsumowało listopadową kwestę online

Ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19 tegoroczna XXI Kwesta Listopadowa była inna niż wszystkie. Odbyła się ona w formie online, rozłożona w czasie, bez udziału wolontariuszy, skarbon hospicyjnych, wszystko w trosce o wspólne bezpieczeństwo. Nie zabrakło jednak ludzi dobrej woli i wsparcia.

W okresie od 28 października do 23 listopada na konto Stowarzyszenia wpłynęła kwota 12 912,26 zł. Dochód z kwesty zostanie przeznaczony na utrzymanie Domu Hospicyjnego w Tychach, który powstał jako votum wdzięczności za pontyfikat św. Jana Pawła II.

- Serdecznie dziękujemy za okazane dobro i pamięć! Prosimy o dalsze wspieranie naszej działalności hospicyjnej w formie online, która jest dostępna na stronie internetowej www.hospicjum.tychy.pl w zakładce "Kwestuj online". Można również wpłacić datek bezpośrednio na konto Hospicjum nr 38 1020 2528 0000 0902 0014 8023 - mówią przedstawiciele Hospicjum.

kwesta

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.