tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2020

[WIDEO] "Od dzisiaj" - nowy singiel tyszanki Moniki Kiepury

Jesteście ciekawi co piszczy na tyskiej scenie muzycznej? Przedstawiamy nowy singiel Moniki Kiepury "Od dzisiaj".Monika Kiepura pisze własne teksty i muzykę, gra na fortepianie i na gitarze. Chce rozwijać się w branży muzycznej. Ostatnio zaczęła współpracę z wytwórnią muzyczną ID Records - jej najnowszy utwór "Od dzisiaj" powstał w ramach realizacji indywidualnego projektu singlowego. Piosenka powstała w Anglii, odznacza się błyskawicznie wpadającym w ucho refrenem, popowymi rytmami i porcją humoru w tekście autorskim artystki.

- Pisząc ten tekst, chciałam stworzyć utwór letni, lekki i przyjemny w odbiorze. W dzisiejszym świecie wiele jest trudnych tematów. Wiele zła i problemów dotyka ludzi w życiu codziennym. Pomyślałam "przyda nam się odskocznia". Mam nadzieję że uda mi się sprawić, żebyście przez chwilę poczuli się jak w bajce. Zupełnie jak ja na planie klipu do "Od dzisiaj". Radosnego słuchania życzę i zachęcam do umieszczania piosenki na Waszych playlistach zarówno w pochmurne, jak i słoneczne dni - mówi Monika Kiepura.

Zobacz jak powstał klip do utworu:Zajrzyj na social media Moniki Kiepury:
Instagram: www.instagram.com/monika_kiepura/
Facebook fanpage: www.facebook.com/MonikaKiepuraOfficial
Kanał YouTube: MonikaKiepura

Utwór jest dostępny na platformach streamingowych:
MusicGo.lnk.to/OdDzisiaj

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.