tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2020

Rafał Fidyt walczy dalej! Gotował na Wawelu i przygotował semifreddo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj

W ósmym odcinku najnowszego sezonu programu MasterChef, tyszanin Rafał Fidyt wraz z innymi uczestnikami gotowali na Wawelu. Musiał jednak zmierzyć się w dogrywce - przygotował włoski deser lodowy, z którym poszło mu wybornie.

Rafał Fidyt gotował na Wawelu
Rafał Fidyt w ósmym odcinku MasterChefa gotował na Wawelu · fot. TVN / materiały prasowe


W ostatnim odcinku kucharze gotowali na Wawelu dla najzdolniejszych młodych szefów kuchni w Polsce, wśród których znalazł się zdobywca gwiazdki Michelin - Przemysław Klima. Uczestnicy podzieleni na dwa zespoły przygotowywali dla nich wykwintne menu degustacyjne złożone z pięciu dań. Drużyna, której członkiem był Rafał, musiała stanąć do dogrywki.

Dogrywka polegała na zmierzeniu się w kulinarnych pojedynkach "jeden na jednego". Kasia i Tomek zaczęli od gołąbków - wygrała Kasia. W drugim pojedynku zmierzyli się Tomek i Rafał, którzy mieli za zadanie przygotować włoskie ciasto lodowe semifreddo. Pojedynek wygrał Rafał! Trzecia bitwa stoczyła się o najlepszą lasagne, którą mieli za zadanie upichcić Tomek i Sylwia - wygrał Tomek. Sylwia i Ola przyrządzały na koniec śledzie.

W ósmym odcinku Masterchef 9. odpadła Aleksandra Juszkiewicz.

Odcinek możecie obejrzeć na platformie player.pl.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tyszanie w programie MasterChef

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tyszanie w programie MasterChef" podaj