tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2020
  • 21 listopada 2020

Sprawdź bezpłatnie oświetlenie swojego samochodu

Za nami:

Już w sobotę w Tychach będzie można sprawdzić oświetlenie swojego samochodu w ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na prawidłowe oświetlenie pojazdów. Bezpłatną kontrolę świateł przeprowadzą diagności na Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Katowickiej oraz Oświęcimskiej w Tychach.

Kampania „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” w Tychach - 11.2020 · fot. KMP Tychy


„Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo” to ogólnopolska kampania, której celem jest uwrażliwienie uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów jako istotny element bezpieczeństwa na drodze.

Na terenie Tychów do akcji przyłączyły się stacje diagnostyczne:
  • CAR SERWIS - Tychy ul. Oświęcimska 184
  • SPEED CAR - Tychy ul. Oświęcimska 25
  • TECH CAR - Tychy ul. Katowicka 47


21 listopada wszyscy kierowcy będą mogli skorzystać tam z bezpłatnej kontroli oświetlenia.

Ponadto policjanci z tyskiej drogówki, prowadząc kontrole drogowe, sprawdzają stan oświetlenia pojazdów. Funkcjonariusze uświadamiają także kierujących, jak ważnym dla bezpieczeństwa na drodze elementem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, są sprawne i odpowiednio ustawione światła, a co za tym idzie dobra widoczność.

- Pamiętajmy, że sprawne oświetlenie naszego samochodu decyduje o bezpieczeństwie naszym jak i innych użytkowników dróg. Zapraszamy i zachęcamy do kontroli oświetlenia samochodów - mówią policjanci.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.