tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 października 2020
  • 14 grudnia 2020

Paczuszka dla chorego maluszka - zbiórka dla dzieci ze Świetlikowa

Za nami:

"Paczuszka dla chorego maluszka" to akcja, której celem jest zbiórka najbardziej potrzebnych produktów dla podopiecznych Fundacji Ślaskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w Tychach.

Paczuszka dla Chorego Maluszka


- Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo wszystkich uczestników akcji. W związku z tym bardzo prosimy, żeby osoby prowadzące zbiórki do paczuszki wysłały do nas maila na adres: wolontariat@shd.org.pl. Zwrotnie wyślemy informacje dot. przekazania darów oraz pozostałe materiały - mówią pracownicy Fundacji.

Aby uzyskać dodatkowe informacje można wysyłać wiadomości poprzez Facebooka: Paczuszka dla Chorego Maluszka. Tam również będą publikowane bieżące informacje dotyczące zbiórki.

Akcja trwa do 20 grudnia. - Liczymy na to, że w tym trudnym dla wszystkich roku, ponownie do nas dołączycie i wesprzecie Podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo - zachęcają pracownicy Fundacji.

Paczuszka dla chorego maluszka

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.