Wiadomości

  • 21 października 2020
  • wyświetleń: 4567

3-letnie dziecko poparzone olejem. Interweniowały służby ratunkowe

We wtorek, 20 października około godziny 15:30 w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym przy ul. Skłodowskiej - Curie doszło do nieszczęśliwego wypadku. Małe dziecko (ok. 3 latka) doznało obrażeń ciała (nóżki) w wyniku poparzenia rozgrzanym olejem.

3-letnie dziecko poparzone olejem. Interweniowały służby ratunkowe - 20.10.2020 · fot. 112Tychy


Na pomoc maluchowi zadysponowane zostały: zastęp JRG Tychy, śmigłowiec LPR - Ratownik 4, ZRM i patrol policji. Pilot latającej karetki zdecydował się na posadzenie maszyny na szkolnym boisku przy Szkole Podstawowej nr 11.

Po opatrzeniu rany podjęta została decyzja o transporcie malucha do szpitala naziemnym zespołem ratownictwa medycznego. Po godzinie 16 śmigłowiec odleciał do bazy w Kaniowie.

Na czas działań ratunkowych na ul. Cyganerii w rejonie skrzyżowania z ul. Skłodowskiej - Curie występowały utrudnienia w ruchu - ruch wahadłowy. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

BM / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.