tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 października 2020

Łóżko domek - świat dziecięcych fantazji

Materiał partnera:

Łóżko w kształcie domu z kominem wprowadzi niepowtarzalny klimat do każdego dziecięcego pokoju, ale również wspaniale odmieni pokój nastolatka. Zwykły kącik do spania zamieni w królestwo snu. Nowoczesny design, lekkość konstrukcji i ciekawe, funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że warto przyjrzeć się mu lepiej. Dlaczego łóżko domek jest polecane? Co decyduje o jego wyjątkowym charakterze?

Łóżko domek - świat dziecięcych fantazji


Wysoka jakość - wieloletnia trwałośćW bogatej ofercie mebli dla dzieci można znaleźć łóżeczka w kształcie domku rozmaitych producentów. Różnią się od siebie konstrukcją i ogólną jakością, dlatego warto przyjrzeć się wariantowi produkowanemu przez firmę, która zdobyła już uznanie na rynku. Najwyższą precyzją wykonania wyróżnia się łóżko domek dla dziecka, z którego specyficznymi cechami można zapoznać się na stronie https://www.pinio.com.pl/meble/lozko-domek-160x70/. Pinio proponuje łóżka wykonywane przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a każdy szczegół jest starannie dopracowywany. Dzięki temu wszystkie meble są stabilne, bezpieczne, perfekcyjnie i estetycznie wykończone, a to sprawia, że ich użytkowaniem można cieszyć się przez wiele lat. Przedstawiane łóżko domek dla dzieci jest produkowane z drewna sosnowego klejonego wzdłużnie, dzięki czemu drewno staje się mniej podatne na wygięcia i wszelkie wypaczenia, a więc zyskuje większą wytrzymałość. Dodatkowe wzmocnienie stanowią okucia najwyższej klasy niemieckiej marki Häfele, których nie widać na zewnątrz, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania.

Funkcjonalne aspekty łóżka domkuOryginalne łóżko domek producent zaprojektował w dwóch wersjach: 160×70 cm i 200×90 cm. Większe łóżko jest dostosowane do potrzeb nastolatków. Naturalna kolorystyka drewna pasuje do najróżniejszych aranżacji wnętrz. Na dodatek istnieje możliwość dokupienia i zamontowania barierek w potrzebnej konfiguracji. Z kolei materac może być zamontowany na dwa sposoby, ponieważ stelaż ma ustawienie na poziomie podłogi oraz odrobinę wyżej.

Szuflada pod łóżkiem - jakie dodatkowe funkcje spełnia?Jeżeli materac zamontujesz na wyższym poziomie, wówczas możesz otrzymać łóżko domek z szufladą. Dokupiona szuflada jest idealna jako miejsce do przechowywania pościeli, ale wystarczy włożyć do niej materac, aby zamieniła się w dodatkowe łóżko, na którym może spać przyjaciel dziecka. Drugie łóżko nie zajmuje miejsca w pokoju, a czasem bywa naprawdę przydatne.

Koncepcje zrodzone z zaangażowaniaŁóżko w kształcie domku z kominem to kolejna oferta godna uwagi, a warto zaznaczyć, że dotychczasowe kolekcje mebli Pinio zostały wielokrotnie nagrodzone. Firma otrzymała m.in. tytuł „Diament meblarstwa 2019”. W swojej działalności skupia się na potrzebach rodziców i ich dzieci, dlatego meble charakteryzują się wysoką jakością oraz dopracowaniem szczegółów. Więcej o łóżku w kształcie domku przeczytasz na stronie https://www.pinio.com.pl/kolekcje/nowosc-lozko-domek-jak-marzenie/. To nowość, która przypadnie dzieciom do gustu. Oryginalne łóżko sprawia, że maluchy czują się ważne, bo mają swój domek. Łóżko domek przenosi też w magiczny świat bajek - raz może być królestwem księżniczki, a kiedy indziej domkiem hobbita.