Wiadomości

  • 20 października 2020
  • wyświetleń: 1831

25-latek poszukiwany 19 listami gończymi wpadł z narkotykami

Tyscy kryminalni zatrzymali 25-latka poszukiwanego dziewiętnastoma listami gończymi, dwoma nakazami doprowadzenia i jednym poszukiwaniem administracyjno-porządkowym. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2015 roku. Stróże prawa odnaleźli przy nim narkotyki. Poszukiwany został przewieziony do aresztu śledczego, skąd trafi do zakładu karnego.

25-latek poszukiwany 19 listami gończymi wpadł z narkotykami
25-latek poszukiwany 19 listami gończymi wpadł z narkotykami · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach zatrzymali 25-latka, który był poszukiwany dziewiętnastoma listami gończymi, dwoma nakazami doprowadzenia i jednym poszukiwaniem administracyjno-porządkowym. Kryminalni zabezpieczyli przy nim marihuanę, z której można było przygotować blisko 40 działek dilerskich tego narkotyku.

Jak wynika z materiałów sprawy, 25-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2015 roku. Poszukiwany tyszanin dodatkowo odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków. Mężczyzna został przewieziony do aresztu śledczego skąd trafi wprost do zakładu karnego.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.