tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2020
  • 20 października 2020

[FOTO] Kierowca ciężarówki stracił przytomność. Interwencja LPR

W poniedziałek, 19 października tuż po godzinie 10.00 w rejonie zjazdu na drogę krajową nr 1 z ul. Sikorskiego w Tychach samochód ciężarowy zjechał z drogi, zatrzymując się na pasie zieleni. Kierowca pojazdu marki Mercedes stracił przytomność za kierownicą.

Kolizja ciężarówki z barierami. Kierowca zasłabł za kierownicą - 19.10.2020 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwane zostały śmigłowiec LPR, zastępy tyskiej straży pożarnej oraz patrole policji. U mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Przeprowadzono czynności ratunkowe, w tym resuscytację krążeniowo-oddechową. Mężczyzna (obcokrajowiec) w stanie ciężkim drogą powietrzną został przetransportowany do szpitala.

Na czas działań ratunkowych oraz wykonania dokumentacji przez pracujących na miejscu policjantów zjazd z trasy DK1 na ul. Sikorskiego (pas w kierunku Pszczyny) został całkowicie zablokowany. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Po wykonaniu dokumentacji ciągnik siodłowy wraz z naczepą zostały odholowane na policyjny parking.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.