tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 października 2020
  • 18 października 2020

Tyskie Orły i Lider Zawodu - stypendia Miasta Tychy przyznane!

Prezydent Miasta Tychy przyznał stypendia „Tyskie Orły” dla uzdolnionych uczniów tyskich szkół na rok szkolny 2020/2021 za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub osiągnięcia sportowe uzyskane w roku szkolnym 2019/2020. Przyznano również stypendia „Lider Zawodu” dla uzdolnionych uczniów mających znaczące osiągnięcia w zakresie kształcenia w zawodzie.

W tegorocznej edycji złożono łącznie 44 wnioski o przyznanie stypendium Miasta Tychy pn. "Tyskie Orły", w tym 28 wniosków o przyznanie stypendium za osiągnięcia naukowe i artystyczne oraz 16 wniosków o przyznanie stypendium za osiągnięcia sportowe.

Ostatecznie przyznano 28 stypendiów, w tym 18 stypendiów za osiągnięcia naukowe i artystyczne oraz 10 stypendiów za osiągnięcia sportowe. Prezydent Miasta Tychy przyznał stypendia w kwocie po 500 zł miesięcznie na okres od września 2020 roku do czerwca 2021 roku (10 miesięcy).

Z kolei o przyznanie stypendium Miasta Tychy pn. "Lider Zawodu" wnioskowało 5 uczniów. Ostatecznie przyznano 3 stypendia w kwocie po 500 zł miesięcznie na okres od września 2020 r. do czerwca 2021 r. (również 10 m-cy).

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy! Ich listy znajdują się na stronie Tyski Portal Oświatowy.

ar / tychy.info, źródło: Tyski Portal Oświatowy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.