tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Sport

• 16 października 2020

Zdecydowana wygrana GKS Tychy w meczu z Chrobrym Głogów

W piątkowym meczu Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS Tychy zdecydowanie wygrali z drużyną Chrobry Głogów. Spotkanie zakończyło się wygraną tyszan 4:0.

Zdecydowana wygrana GKS Tychy w meczu z Chrobrym Głogów · fot. GKS Tychy

Pierwszego gola dla tyszan zdobył Szymon Lewicki w 23. minucie meczu. Pięć minut później "Lewy" podwyższył prowadzenie GKS do 2:0. Trzecią bramkę dla tyskiej drużyny zdobył w 70. minucie Łukasz Grzeszczyk. Wynik ustalił Damian Nowak, który trafił do siatki gości w 76. minucie.

GKS Tychy - Chrobry Głogów 4:0 (2:0)
1:0 - Szymon Lewicki (24. asysta: Kamil Szymura)
2:0 - Szymon Lewicki (28. asysta: Łukasz Norkowski)
3:0 - Łukasz Grzeszczyk (70. asysta: Łukasz Moneta)
4:0 - Damian Nowak (76. asysta: Oskar Paprzycki)

Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź)

GKS Tychy: 91. Konrad Jałocha - 20. Bartosz Szeliga, 6. Nemanja Nedić, 30. Kamil Szymura, 11. Krzysztof Wołkowicz Ż - 14. Bartosz Biel (68, 13. Łukasz Moneta), 4. Oskar Paprzycki, 8. Łukasz Grzeszczyk (81, 7. Jakub Piątek), 34. Łukasz Norkowski, 17. Sebastian Steblecki (81, 23. Marcel Stefaniak) - 32. Szymon Lewicki (59, 27. Damian Nowak). Trener Artur Derbin.

Chrobry Głogów: 22. Kacper Bieszczad - 18. Michał Ilków-Gołąb, 31. Oliver Práznovský (78, 3. Michał Michalec), 24. Kamil Juraszek, 91. Paweł Oleksy - 77. Dominik Piła (46, 7. Patryk Bryła), 16. Robert Mandrysz (71, 89. Mateusz Machaj), 21. Tomasz Cywka, 8. Jaka Kolenc, 10. Maksymilian Banaszewski - 11. Mikołaj Lebedyński. Trener Ivan Djurdjević.