tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 26 sierpnia 2020
  • 2 września 2020

Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce Plażowej 4 x 4

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj

MOSiR Tychy zaprasza do udziału w Mistrzostwach Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce Plażowej 4 x 4.

Zawody odbędą się na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu MOSiR przy ul. Brzozowej 2 w weekend, 5-6 września. Początek rozgrywek każdego dnia o godz. 9.00. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, zawody zostaną przeniesione na weekend 19-20 września.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 września do godz. 14.00 w biurze Zespołu ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, Al. Piłsudskiego 12 lub pod adresem e-mail: zgloszenia@mosir.tychy.pl. Zgłoszenie musi zawierać nazwę drużyny oraz telefon kontaktowy do przedstawiciela drużyny. Opłata organizacyjna od drużyny - 50 zł płatna przelewem do dnia 3 września na konto: Alior Bank Nr rach. 11 2490 0005 0000 4530 5348 1804 z dopiskiem "MAMT4x4".

Wszelkie informacje pod nr tel. 32 661 16 89.

W mistrzostwach mogą wziąć udział drużyny składające się maksymalnie z 6 osób. W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy i zawodniczki występujące powyżej II ligi śląskiej kobiet i mężczyzn oraz nie może wziąć udziału młodzież uczestnicząca w rozgrywkach juniorów/juniorek organizowanych przez PZPS. Warunkiem udziału w imprezie jest podpisana "Karta Zgłoszenia i Oświadczenie osoby niepełnoletniej - zgoda rodzica lub prawnego opiekuna" lub "Karta Zgłoszenia i Oświadczenie osoby pełnoletniej" wypełniona i dostarczona do biura zawodów - w załączeniu do regulaminu imprezy.

Zawody odbędą się pod warunkiem zgłoszenia się minimum 6 drużyn!

UWAGA! W czasie zawodów uczestników obowiązuje zachowanie się zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii:
  • przed wejściem na obiekt należy zdezynfekować ręce,
  • po każdym meczu należy zdezynfekować ręce.


Do pobrania:
Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce Plażowej 4x4 2020 - regulamin
Przepisy gry 4x4 PLS
Ogólny Regulamin Imprez Sportowo-Rekreacyjnych MOSiR Tychy 02.01.2018

BM / tychy.info
źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MOSIR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj