tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 18 sierpnia 2020
  • 29 sierpnia 2020

Mistrzostwa Polski Południowej 2020 w piłce nożnej sześcioosobowej

Za nami:

W sobotę, 29 sierpnia w Tychach odbędą się Mistrzostwa Polski Południowej 2020 w piłce nożnej sześcioosobowej. Start: godzina 8.00 na boiskach piłkarskich "Orlik" w Tychach.

Mistrzostwa są skierowane do wszystkich pasjonatów piłki nożnej z Polski południowej (województwa śląskie, małopolskie, dolnośląskie, opolskie, świętokrzyskie, podkarpackie). Trzecia już edycja jednego z największych wydarzeń amatorskiego futbolu w Polsce - Mistrzostwa Polski Południowej w piłce nożnej sześcioosobowej odbędzie się w Tychach na piłkarskich boiskach "Orlik" przy ul. Borowej 123 (faza grupowa+pucharowa) oraz przy ul. Wejchertów 20 (faza grupowa).

System rozgrywek:24 zespoły zostaną rozlosowane do 6 grup po 4 drużyny. Awans uzyskują dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz dwie najlepsze z trzecich miejsc na każdym z boisk. Następnie, zgodnie ze znaną wcześniej drabinką turniejową, zostanie rozegrana faza pucharowa (1/8,1/4, półfinały, mecz o 3 miejsce, finał).

Przez stale zmieniającą się sytuację z ograniczeniami w związku z pandemią, organizatorzy nie są w stanie na te chwilę określić ile będzie trwał pojedynczy mecz, jednak gwarantują, że nie będzie on krótszy niż 13 minut, ani nie będzie dłuższy niż 20 minut. Dokładna rozpiska zostanie opublikowana po rozlosowaniu grup turniejowych.

Po zebraniu sześcioosobowej drużyny (maksymalnie 9 osób z zawodnikami rezerwowymi) wystarczy zgłosić ją do 10 sierpnia.

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem mailowym: kontakt@stowarzyszeniepolskiegosportu.pl lub pod numerem telefonu 724 130 603.

Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną, nagrody dla najlepszych drużyn, napoje, posiłek oraz znakomitą zabawę połączoną z rywalizacją o miano najlepszej drużyny Polski południowej.

Kwota wpisowego wynosi 250 zł od drużyny.

Organizator: Stowarzyszenie Polskiego Sportu

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.