tychy.info

Reklama

Sport

  • 30 lipca 2020
  • 29 sierpnia 2020

Rusza dodatkowa Joga na Paprach w soboty!

Za nami:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od najbliższej soboty, 1 sierpnia zaprasza na dodatkowe zajęcia "Joga na Paprach". Start ćwiczeń o godz. 8.00 na trawniku przy boisku głównym na terenie KS Paprocany. Oprócz tego zajęcia z jogi odbywają się także w środy o godzinie 10.00. Udział jest bezpłatny!

Organizatorem zajęć jogi na Kompleksie Sportowym Paprocany przy ul. Sikorskiego 110 jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach. Ze względu na nowy reżim sanitarny ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość osób: 50. Decyduje kolejność przyjścia. W razie brzydkiej pogody zajęcia zostaną odwołane.

Są to zajęcia pilotażowe w nowej formule, ale także w niespotykanym dotąd stanie epidemii. Przed wyjściem na zajęcia, należy zmierzyć temperaturę swojego ciała. Jeżeli jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy COVID-19, ale także grypowe) organizatorzy odradzają uczestnictwo w zajęciach. Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno uczestniczyć w zajęciach.

Uczestnicy przychodzą na ćwiczenia już przebrani w strój sportowy z własną matą do ćwiczeń, gdyż na Kompleksie Sportowym Paprocany nie ma dostępu do strefy szatniowej oraz sanitariatu. Wyjątkiem są toalety (WC) wskazane przez zarządcę obiektu. Przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć należy zdezynfekować ręce.

Uczestnik zajęć zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość 2 metrów, nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikać dotykania twarzy rękoma, zasłaniać twarz podczas kichania).

Terminy zajęć:
Każda środa o godz. 10.00 i sobota o godz. 8.00.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapraszamy!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.