tychy.info

Reklama

Sport

  • 7 lipca 2020
  • 27 sierpnia 2020

Darmowe treningi Tai Chi w wakacyjne czwartki na Paprocanach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj

Za nami:

Od 9 lipca w każdy wakacyjny czwartek od godziny 18.00 profesjonalny instruktor będzie prowadził w Paprocanach bezpłatne zajęcia z Tai Chi!

tai chi
Treningi Tai Chi na Paprocanach będą odbywały się w każdy czwartek o 18.00 · fot. MOSiR Tychy


Tai Chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że Tai Chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai Chi poprawia także kondycję fizyczną.

Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach. Zajęcia będą obywać się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany - na trawniku przy boisku do koszykówki. W razie brzydkiej pogody zostaną odwołane. Na zajęcia uczestnicy powinni przychodzić już przebrani w strój sportowy. Udział w treningach jest bezpłatny!

Uczestnicy mają obowiązek stosowania się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczących przebywania w przestrzeni publicznej. Przed wyjściem na zajęcia należy zmierzyć temperaturę swojego ciała. Jeżeli jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy COVID-19, ale także grypowe) organizatorzy odradzają udział w zajęciach. Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno uczestniczyć w treningach. Przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć należy zdezynfekować ręce. Uczestnik zajęć zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego, nie powinien wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni oraz do stosowania ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania).

Terminy zajęć:
Od 9 lipca w każdy kolejny wakacyjny czwartek o godz. 18.00.

ar / tychy.info
źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MOSIR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj