tychy.info

Reklama

Sport

  • 1 lipca 2020

Nabór do drużyn młodzieżowych i grupy dziecięcej GKS Tychy

Młody zawodniku, chcesz reprezentować barwy GKS Tychy, rozwijać się pod okiem wykwalifikowanych trenerów według zindywidualizowanego planu szkolenia piłkarskiego i motorycznego? Zapraszamy do udziału w naborze do drużyn młodzieżowych tyskiego klubu!

GKS Tychy, młodzież, drużyna młodzieżowa GKS Tychy
Drużyna młodzieżowa GKS Tychy · fot. GKS Tychy


Kogo poszukuje klub?  • bramkarzy (rocznik 2003 i młodszych). Wszelkich informacji dotyczących naboru bramkarzy udziela trener Tomasz Rogala. Kontakt telefoniczny: 692 716 469.
  • młodych zawodników z roczników 2008-2011. Niebawem odbędą się próbne treningi. Aby zgłosić chęć udziału w zajęciach, nalezy wypełnić deklarację uczestnictwa oraz przesłać ją na adres e-mail: j.zadylak@kp-gkstychy.pl, a trener prowadzący skontaktuje się z Wami jak najszybciej.
  • piłkarzy do grupy dzieci z rocznika 2012 - nabór będzie prowadzony w sierpniu, w formie otwartych (bezpłatnych) treningów na boisku Kompleksu Sportowego Paprocany w Tychach, przy ul. Sikorskiego 110. Terminy otwartych treningów: 05.08, 12.08, 19.08 i 26.08 o godzinie 16.30.


Podczas treningu obowiązkowa jest obecność opiekuna prawnego kandydata. W razie pytań lub wątpliwości informacji udziela koordynator sekcji młodzieżowej, Jarosław Zadylak. Kontakt: e-mail: j.zadylak@kp-gkstychy.pl, tel. 503 029 305.

Deklaracja uczestnictwa w treningach znajduje się do pobrania na stronie GKS Tychy - kliknij tutaj.

ar / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.