tychy.info

Reklama

Sport

  • 1 lipca 2020

Dziewięciu zawodników zostaje w Tychach, sześciu żegna się z klubem

Ośmiu piłkarzy GKS Tychy, którym 30 czerwca wygasają kontrakty, podpisało aneksy przedłużające dotychczasowe umowy do zakończenia sezonu 2019/20. Do końca czerwca 2023 roku umowę przedłużył Maciej Mańka. Z tyskim klubem żegna się natomiast sześciu zawodników.

decyzje kadrowe GKS Tychy
fot. Łukasz Sobala / GKS Tychy


Aneksy obowiązujące do końca sezonu 2019/20 podpisali: Marek Igaz, Konrad Jałocha, Marcin Biernat, Dario Krišto, Wilson Kamavuaka, Keon Daniel, Sebastian Steblecki oraz Wojciech Szumilas.

Ostatni dzień czerwca przyniósł również kolejny podpis. Nowym, długoletnim kontraktem z GKS Tychy związał się wychowanek Maciej Mańka. Umowa 31-letniego zawodnika będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Maciej Mańka zostaje na kolejne lata w GKS Tychy
Maciej Mańka zostaje na kolejne lata w GKS Tychy · fot. Łukasz Sobala / GKS Tychy


Z kolei tyski klub nie zdecydował się na przedłużenie kończących się umów z Kenem Kallaste, Mateuszem Piątkowskim, Omarem Monterde, Pawłem Szołtysem, Mateuszem Pańkowskim oraz Damianem Nieśmiałowskim. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę w zielono-czarno-czerwonych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

BM / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.