Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 18 czerwca 2020
  • 28 czerwca 2020

IV Letnie Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej - eliminacje

Za nami:

Niestety pogoda nie pozwoliła w sobotę, 20 czerwca na rozegranie I turnieju w ramach IV Letniego Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej, dlatego rozgrywki przeniesiono na kolejny weekend. W sobotę, 27 czerwca oraz w niedzielę, 28 czerwca MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zaprasza na obiekt MOSiR przy ul. Brzozowej.

Rozegrane zostaną dwa turnieje:
  • I turniej w sobotę, 27 czerwca
  • II turniej w niedzielę, 28 czerwca


kolejne terminy:
  • III turniej eliminacyjny - 04.07
  • Turniej finałowy - 11.07


Zapisy w dniu zawodów w godz. 9.00-9.30. Start rywalizacji o godz. 9.30. Opłata startowa wynosi 10 zł od pary. Turnieje rozgrywane będą systemem brazylijskim. Turnieje będę rozgrywane w najbliższe soboty na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu przy ul. Brzozowej 2.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Mogą brać udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS. Rozgrywki będą się toczyć systemem podwójnych eliminacji.

Zawodnicy tworzący zespół zdobywają punkty rankingowe indywidualnie w liczbie punktów przyznanych zespołowi za zajęte miejsce w turnieju - tym samym dopuszcza się dowolność w kompletowaniu zespołu na kolejne turnieje. W turnieju finałowym weźmie udział 8 najlepszych par wg rankingu po trzech turniejach eliminacyjnych.

Uwaga! W czasie zawodów, przed wejściem na obiekt i po każdym meczu, uczestnicy mają obowiązek zdezynfekowania rąk.

Więcej informacji i regulamin na stronie: mosir.tychy.pl/1294-mosir-iv-letnie-grand-prix-tychow-w-siatkowce-plazowej-1-turniej-eliminacyjny

ar / tychy.info, źródło: MOSiR Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.