Sport

  • 9 marca 2020
  • wyświetleń: 1665

Śląskie Centrum Tenisa najlepszym klubem w Polsce w Rankingu PZT

Materiał partnera:

Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie zajęło pierwsze miejsce wśród ponad 150 klubów tenisowych w Polsce w konkursie Klub Roku Tenis 10 w Rankingu Polskiego Związku Tenisowego za 2019 rok.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


Jest to wielki sukces Śląskiego Centrum Tenisa - klubu istniejącego zaledwie od 3,5 roku. SCT wygrało z konkurencją z całej Polski, w tym z renomowanymi klubami o kilkudziesięcioletniej historii. SCT Pszczyna zwyciężyło zarówno w kategorii miast do 250 tys. mieszkańców jak i miast powyżej 250 tys. mieszkańców zdobywając w rankingu aż 741 punktów.

Drugie miejsce pod względem ilości punktów zajął Park Tenisowy Olimpia Poznań (616 punktów), trzecie miejsce przypadło klubowi BKT Advantage Bielsko-Biała (527 punktów), czwarte miejsce zajęło Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak Warszawa (520 punktów), piąte miejsce - Tenis Klub Toruń (444 punkty).

Pełny ranking znajduje się na stronie PZT.

- Dziękujemy bardzo wszystkim naszym młodym tenisistom, ich rodzicom oraz całej kadrze trenerskiej. Bez Was ten sukces nie miał by miejsca. Pszczyna górą! - czytamy w komunikacie SCT.Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj