Motoryzacja Tychy Motoryzacja Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 14 listopada 2019
  • 24 listopada 2019

Ogólnopolska konferencja piłkarska na Stadionie Miejskim w Tychach

Za nami:

24 listopada tyski stadion będzie gościł wyjątkowe osobistości ze środowiska polskiej piłki nożnej. Firma DreamMotion organizuje konferencję Unlimited Sport Football Edition "Praktycy dla Praktyków", która w sposób kompleksowy zaprezentuje nowoczesne podejście do tej dyscypliny.

Na trzech równoległych panelach 17 znanych prelegentów będzie dzielić się praktycznym doświadczeniem z tematyki treningu techniczno-taktycznego w piłce nożnej, przygotowania motorycznego, medycyny sportowej, rehabilitacji i regeneracji oraz zarządzania klubem i karierą młodych zawodników. Organizator w ramach misji integracji środowiska sportowego przygotował specjalny panel o tematyce amp futbolu -  odmiany piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnością ruchową, która na arenie międzynarodowej udowadnia swój potencjał. 

Dla uczestników i gości przygotowano 350 miejsc w komfortowych salach z panoramą tyskiego stadionu. Wydarzenie mają uatrakcyjnić mini-targi branżowe, na których firmy zaprezentują gotowe rozwiązania dla profesjonalnego sportu. Rangę konferencji podnosi fakt, iż uzyskała certyfikację Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej i umożliwia trenerom zdobycie punktacji do przedłużenia licencji trenerskiej.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent miasta Tychy Andrzej Dziuba.  DreamMotion kieruje zaproszenia do całych sztabów szkoleniowych klubów i sekcji piłkarskich. Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie internetowej www.unlimited-sport.eu oraz w mediach społecznościowych DreamMotion.

Ogólnopolska konferencja piłkarska na Stadionie Mi

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.