Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 20 września 2019
  • 21 września 2019

Już dziś z Parku Suble wyruszy 143. Tyski Nocny Rajd Rowerowy

Za nami:

W sobotę, 21 września o godzinie 21.30 z Parku Suble w Tychach wyruszy 143. Tyski Nocny Rajd Rowerowy.

Zbiórkę uczestników zaplanowano na godz. 21.00 na parkingu przy Parafii Św. Jadwigi Śląskiej. Wyjazd na trasę o godz. 21.30. Trasa przebiegać będzie ulicami miasta oraz terenami leśnymi i wyniesie około 17 km. Rajd przeznaczony jest dla średniozaawansowanych rowerzystów.

Zakończenie rajdu i ognisko zaplanowane jest nad brzegiem Jeziora Paprocańskiego - tym razem rowerzystów ugości Beach Bar Dzika Plaża. Na miejscu będzie możliwość nabycia kiełbasek i napojów w promocyjnych cenach.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Każdy uczestnik bierze w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18 tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów. Dzieci tylko pod opieką opiekunów. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.

- Uwzględniając przepisy RODO pamiętajcie, że biorąc udział w imprezie zgadzacie się na pojawienie się na relacjach foto i video. Materiały mogą być wykorzystywane do promocji Tyskich Nocnych Rajdów Rowerowych - zwracają uwagę organizatorzy.

143. Tyski Nocny Rajd Rowerowy


Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe cieszą się sporą popularnością wśród tyszan, w zależności od dnia tygodnia, w którym organizowany jest rajd, frekwencja przekraczała nawet 1000 uczestników. Jest to potwierdzenie faktu, że tyskie nocne rajdy rowerowe to doskonała forma integracji rowerzystów, a na tego rodzaju imprezach bardzo łatwo znaleźć kompana do wspólnych wycieczek rowerowych.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach: zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.