Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 16 września 2019
  • 28 września 2019

Tennis Xpress - błyskawiczny kurs tenisa dla początkujących

Czy wiesz, że możesz nauczyć się grać w tenisa w ciągu 6 spotkań? Śląskie Centrum Tenisa zaprasza na ekspresowy kurs Tenis Xpress. Graj całkiem dobrze w tenisa już po 6 - tygodniowym kursie! Zajęcia będą się odbywały 1 raz na tydzień.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


Tenis Xpress to nowatorski program nauki gry w tenisa dla dorosłych. Program skierowany jest zarówno dla Pań jak i dla Panów, to propozycja zarówno dla osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z tenisem jak i dla tych, którzy powracają do tego pięknego sportu po latach. To również propozycja dla osób, które trenowały kiedyś z trenerem, lecz nigdy nie rozgrywały meczów na punkty.

Podstawą Tenis Xpress jest opracowany przez Międzynarodową Federację Tenisa (ITF) dziewięciogodzinny kurs realizowany w formie zajęć grupowych. Celem programu jest udowodnienie, że grać w tenisa można nauczyć się w każdym wieku oraz obalenie mitu, że nauka gry w tenisa osoby dorosłej musi odbywać się tylko i wyłącznie w formie indywidualnych lekcji z trenerem.

Ideą programu Tenis Xpress jest, aby każdy gracz już na pierwszej lekcji: serwował, rozgrywał wymiany, liczył punkty,zaś po 6 spotkaniach:
  • znał przepisy gry,
  • posiadał podstawowe umiejętności techniczne w zakresie gry z głębi kortu, serwisu i volleya,
  • czuł pewność w grze na punkty,
  • znał podstawowe elementy taktyki gry.


Tenis Xpress to program specjalnie dla Ciebie!

Zapisz się: 32 210 11 61, 781 160 170, email: recepcja@centrumtenisa.pl.

Jeżeli masz pytania zadzwoń, nasz trener Grzegorz Galus odpowie na nie udzielając szczegółowych informacji.

Dobra zabawa GWARANTOWANA!REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.