tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 29 kwietnia 2019
  • 11 maja 2019

Wodny Nocą w Wodnym Parku Tychy - świętujemy pierwsze urodziny!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Za nami:

Wodny Park Tychy świętuje pierwsze urodziny! Na wielką zabawę z tej okazji zaprasza 11 maja - Wodny Nocą, czyli urodzinowa dyskoteka na basenie, konkursy z nagrodami, tort i niespodzianki dla klientów!

Najważniejsze propozycje związane z urodzinami Wodnego Parku Tychy zaplanowano na sobotę 11 maja. Wtedy też goście częstowani będą specjalnym, urodzinowym tortem, a przez cały dzień będą mogli liczyć na urodzinowe upominki.

Promocja urodzinowa potrwa do niedzieli 12 maja. W tym czasie do każdego biletu trzygodzinnego na strefę rekreacji i sportu Wodny Park Tychy dołoży godzinę gratis.

Zaplanowano także specjalne pokazy pływania synchronicznego, dmuchany tor przeszkód dla dzieci na basenie sportowym (dostępny także w niedzielę 12 maja), a także Wodny Nocą - urodzinowe party w strefie rekreacji z muzyką na żywo. Zorganizowane zostaną również urodzinowe konkursy w mediach społecznościowych.

Kup bilety online, także na imprezę Wodny Nocą - www.wodnypark.tychy.pl/kup-bilet

Wodny Park Tychy


Wodny Park Tychy

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj