Sport

  • 5 września 2018
  • 17 września 2018
  • wyświetleń: 2065

Kurs Tenis Xpress dla początkujących w Śląskim Centrum Tenisa

Materiał partnera:

Czy wiesz, że możesz nauczyć się grać w tenisa w ciągu 6 spotkań? Zapraszamy na ekspresowy kurs Tenis Xpress. Graj całkiem dobrze w tenisa już po 6-tygodniowym kursie.

Tenis Xpress to nowatorski program nauki gry w tenisa dla dorosłych. Program skierowany jest zarówno dla Pań jak i dla Panów, to propozycja zarówno dla osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z tenisem jak i dla tych, którzy powracają do tego pięknego sportu po latach. To również propozycja dla osób, które trenowały kiedyś z trenerem, lecz nigdy nie rozgrywały meczów na punkty. Z myślą o naszych Paniach, stworzyliśmy specjalną strefę dla nich - osobną grupę Ladies, ponieważ Panie są najważniejsze.

Podstawą Tenis Xpress jest opracowany przez Międzynarodową Federację Tenisa (ITF) dziewięciogodzinny kurs realizowany w formie zajęć grupowych. Celem programu jest udowodnienie, że grać w tenisa można nauczyć się w każdym wieku oraz obalenie mitu, że nauka gry w tenisa osoby dorosłej musi odbywać się tylko i wyłącznie w formie indywidualnych lekcji z trenerem.

Idą programu Tenis Xpress jest, aby każdy gracz już na pierwszej lekcji: serwował, rozgrywał wymiany, liczył punkty,zaś po 6 spotkaniach:
  • znał przepisy gry,
  • posiadał podstawowe umiejętności techniczne w zakresie gry z głębi kortu, serwisu i volleya,
  • czuł pewność w grze na punkty,
  • znał podstawowe elementy taktyki gry.


Tenis Xpress to program specjalnie dla Ciebie, zapisz się: (32) 210-11-61, 781-160-170, e-mail: info@centrumtenisa.pl.

Dobra zabawa gwarantowana!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj