tychy.info

Reklama

Sport

  • 2 marca 2018

Hokeiści MOSM Tychy w najlepszej czwórce mistrzostw!

Brawo, brawo, brawo! Hokeiści MOSM Tychy awansowali do najlepszej czwórki mistrzostw Polski i równocześnie XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!

Reklama

hokeiści MOSM Tychy
Hokeiści MOSM Tychy w najlepszej czwórce mistrzostw! · fot. MOSM Tychy


Nasi chłopcy rywalizację w grupie rozpoczęli od porażki (2:3 z TMH Polonią / RTH Zryw 2:3), a mimo to awansowali do półfinału - i to kosztem gospodarzy turnieju finałowego z Sanoka.

W środę podopieczni Beniamina Sławińskiego wygrali bowiem ze Stoczniowcem Gdańsk 4:0 (dwa gole Oliwiera Kasperka, po jednej bramce Kacpra Gruźli i Krystiana Sosnowskiego), a w czwartek uporali się z Niedźwiadkami Sanok 3:2 (bramki: Kacper Gruźla, Krystian Sosnowski i Paweł Kaplyta).

Piątek będzie dniem przerwy, półfinały odbędą się w sobotę. MOSM o godzinie 16.00 zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie, a wcześniej (o godzinie 13.00) TMH Polonia / RTH Zryw zagra z Sokołami Toruń. Decydujące mecze w niedzielę.

BM / tychy.info

źródło: MOSM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.