Sport
- 30 kwietnia 2026
- wyświetleń: 1518
Przerwa techniczna na lodowisku. Obiekt będzie nieczynny do września
W czwartek 30 kwietnia zakończy się sezon lodowy na tyskim Stadionie Zimowym. W tym terminie zostaną wyłączone maszyny mrożące, a obiekt zostanie przygotowany do prac serwisowych i modernizacyjnych.

- W okresie przerwy technicznej przeprowadzone zostaną niezbędne działania, obejmujące m.in. remont agregatu mrożącego, bieżące naprawy, odświeżenie szatni i pomieszczeń, konserwację schodów, malowanie miejsc parkingowych oraz remont dachu nad tunelem rolby. Zaplanowane prace mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa korzystania z obiektu - przekazał MOSiR Tychy.
- Planowane wznowienie funkcjonowania lodowiska przewidziane jest na sierpień, natomiast ślizgawki ogólnodostępne rozpoczną się we wrześniu, zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Dziękujemy za wspólnie spędzony sezon i zapraszamy ponownie po zakończeniu przerwy technicznej - dodał MOSiR.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[Historyczne zdjęcie] Stadion Zimowy w Tychach w latach 80.
Gorący temat[FOTO] Udany rewanż Polaków! Biało-czerwoni pokonują Słoweńców w Tychach
Stadion Zimowy będzie miał nowy dach. Miasto szuka projektanta
Gorący temat[FOTO] To wydarzenie to już tradycja. Za nami Hokej z Gwiazdami 2026!
Sezonowe lodowiska zakończyły funkcjonowanie. Są statystyki
Gorący temat[FOTO] Budowa lodowiska przy Parku Wodnym. Za nami kolejne spotkanie otwarte
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







