Sport

  • 9 maja 2024
  • 11 maja 2024
  • wyświetleń: 6117

W piątek derby! Możliwe utrudnienia w ruchu

Za nami:

Już w ten piątek (10 maja) na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice. W związku z wydarzeniem w rejonie stadionu oraz na drogach dojazdowych mogą występować utrudnienia w ruchu. Tyska policja apeluje o stosowanie się do przepisów oraz poleceń policjantów biorących udział w zabezpieczeniu.

Policyjne zabezpieczenie meczu w Tychach - 23.04.2023
fot. KMP Tychy


W piątek (10 maja) o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim w Tychach przy ulicy Edukacji rozegrany zostanie mecz piłki nożnej Fortuny I Ligi pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na drogach dojazdowych prowadzących do stadionu, zwłaszcza w rejonie ulicy Baziowej, Starokościelnej oraz Edukacji. Ponadto przed rozpoczęciem meczu, około godziny 18:30 przewidywane są utrudnienie, które mogą wiązać się z chwilowym zamknięciem ruchu na ulicy Starokościelnej.

Policja apeluje do kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość na drodze oraz o stosowanie się do znaków drogowych i poleceń policjantów.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.