Sport

  • 27 marca 2024
  • 3 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 6306

[FOTO] Wystawa samochodów zabytkowych i tuningowanych. Zlot charytatywny dla Dominika!

W Poniedziałek Wielkanocny, czyli 1 kwietnia, na parkingu przy tyskiej Hali Sportowej odbyło się spotkanie motoryzacyjno - charytatywne dedykowane wszystkim miłośnikom motoryzacji. Celem wydarzenia zorganizowanego przez Tyski Ruch Klasyków było zebranie pieniędzy na intensywną rehabilitację w ośrodku oraz zakup łóżka rehabilitacyjnego dla Dominika Kwiatkowskiego, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu w Niemczech.

Wystawa samochodów zabytkowych i tuningowanych - zlot charytatywny dla Dominika - 1.04.2024 · fot. Tomasz Gonsior


Podczas poniedziałkowego wydarzenia odbył się kiermasz charytatywny, na którym można było znaleźć wiele ciekawych rzeczy oraz wystawa samochodów zabytkowych i tuningowych. Ponadto na osoby, które przyszły pod Halę Sportową, czekała strefa gastronomiczna, w której można było skosztować pysznych przysmaków, a także liczne atrakcje dla najmłodszych uczestników.

Wydarzenie zostało zorganizowane dla Dominika Kwiatkowskiego, który po wcześniej wspomnianym wypadku został poddany niezbędnym operacjom ratującym życie. Niestety, jego kręgosłup został złamany w dwóch miejscach, co spowodowało całkowite porażenie kończyn dolnych oraz głęboki niedowład kończyn górnych.

O tyszaninie pisaliśmy tutaj: Młody tyszanin miał wypadek w Niemczech. Walczy o sprawność.

Dominika już teraz można wesprzeć dzięki zbiórce na siepomaga.pl:

ar, mp / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.