Sport

  • 18 marca 2024
  • 27 marca 2024
  • wyświetleń: 2722

[ZDJĘCIA] Spacer Paprocański z okazji pierwszego dnia wiosny z topieniem marzanny

W czwartek 21 marca odbył się kolejny, już 21. Spacer Paprocański, będący powitaniem wiosny wraz z niegdyś bardzo popularnym topieniem marzanny! Tym razem spacer dedykowany był Damianowi Bissowi z Tychów, który choruje na ostrą białaczkę. Zobaczcie fotorelację z wydarzenia!

Spacer Paprocański z okazji pierwszego dnia wiosny z topieniem marzanny - 21.03.2024 · fot. Klaudia Matlachowska


Klaudia Matlachowska już od 6 lat organizuje Spacer Paprocański. Wydarzenie to ma promować aktywne spędzanie czasu, integrować ludzi oraz promować piękno naszych Paprocan o każdej porze roku. W pierwszy dzień wiosny tyszanie spotkali się na tzw. „kwadratowym molo” w pobliżu paprocańskiej plaży strzeżonej. O godzinie 16:30 miało miejsce krótkie powitanie. Rozdano upominki - nasiona różnego rodzaju koniczynki. Następnie grupa ruszyła na spacer, podczas którego symbolicznie pożegnała zimę, topiąc marzannę. Trasa spaceru wyniosła około 7 km.

Loading...


Wydarzenie było dedykowane tyszaninowi Damianowi Bissowi. Link zbiórki na leczenie Damiana w serwisie siepomaga.pl:Link do grupy pomocowej SZTAMA DLA DAMIANA.

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.