Sport

  • 18 lutego 2024
  • dzisiaj, 07:04
  • wyświetleń: 1070

LATO 2024 - wakacje na Mazurach z Pszczyńskim Centrum Rekreacji

Materiał partnera:

Zapraszamy na obóz żeglarsko - windsurfingowo - tenisowo - taneczny w Lutrach. Zatrzymamy się w pensjonacie Romanowskich.

LATO 2024 - WAKACJE NA MAZURACH


Zapraszamy do wzięcia udziału w obozie sportowym w Lutrach, gdzie każdego dnia będziemy doskonalić swoje umiejętności z zakresu żeglarstwa, windsurfingu, tenisa ziemnego i tańca.

Zajęcia żeglarskie poprowadzi Pani Katarzyna Peroń i Pan Grzegorz Grzelak - mamy do dyspozycji łódki typu optymist i kadet, ośrodek dysponuje własna linia brzegową i pomostem.

Zajęcia windsurfingu poprowadzi Pan Tomasz Ligocki i Mateusz Wróbel- do dyspozycji mamy deski i pędniki o różnych rozmiarach, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb grupy.

Zajęcia taneczne poprowadzi Pani Karolina Głowińska - choreograf tańca, specjalista o tańca nowoczesnego i hip-hopu, na terenie ośrodka mamy do dyspozycji salę taneczną
Zajęcia tenisa ziemnego poprowadzą Panowie Grzegorz Grzelak i Janusz Mirek, na terenie ośrodka mamy do dyspozycji dwa korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią.

Podczas obozu planujemy wspólny wyjazd do aquaparku, zwiedzanie Świętej Lipki, wspólny wyjazd na lody, wycieczki rowerowe, wieczory przy ognisku, karaoke, dyskoteki tematyczne, zawody żeglarskie, tenisowe, windsurfingowe.

  • 1. Turnus: od 15 lipiec do 25 lipiec
  • 2. Turnus: od 26 lipiec do 5 sierpnia


Cena zawiera: pobyt, pełne wyżywienie, opiekę instruktorską z zakresu żeglarstwa, windsurfingu, tenisa ziemnego, tańca, ubezpieczenie, transport. Wynajęcie pełnego zestawu do windsurfingu, wynajęcie kortów tenisowych. Wspólny wyjazd do aquaparku i na lody.

Obozy są zgłoszone do kuratorium, wystawiamy fakturę VAT.

Kto dokona rezerwacji do końca lutego otrzyma dodatkową zniżkę w wysokości 100 złotych. Zniżki dla Rodzeństwa.

Szczegółowe informacje:

  • Janusz Mirek - 601541066
  • Grzegorz Grzelak - 605304314.


lub sms - LATO 2024

Szczegóły: http://www.pcrsport.pl.

Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza1e

kom. 601541066
kom. 605304314Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj