Reklama

Sport

  • 17 listopada 2023
  • 19 listopada 2023
  • wyświetleń: 2151

[WIDEO] Tyska Banda - kulisy przygotowań do meczu Trójkolorowych z Legią Warszawa!

Takiej produkcji w historii klubu jeszcze nie było! W głównych rolach wystąpili trenerzy, zawodnicy i osoby związane z zespołem. Scenariusz napisało życie, bo w tym filmie nic nie było reżyserowane. GKS Tychy stworzył własny film „Tyska Banda” w którym autorzy pokazali od kulis jak wyglądały przygotowania do pucharowego meczu z Legią Warszawa.Kamery i mikrofony były obecne w trakcie odpraw, rozmów z trenerami, w szatni pierwszego zespołu, pokoju fizjoterapeutów czy nawet na mini zgrupowaniu w Ustroniu. W materiale kibice mogą zobaczyć jaki plan na mecz z „Wojskowymi” miał Dariusz Banasik, na co zwracał uwagę piłkarzom w trakcie analizy i dlaczego jego zdaniem drużyna nie była w stanie pokusić się o niespodziankę w pucharowym starciu.

Skoro kibice zobaczyli już jak wyglądają odprawy i życie szatni, to czas posłuchać co mówią trenerzy. Cały sztab szkoleniowy przez trzy dni był na podsłuchu i dzięki temu widzowie przekonają jak w trakcie meczu komunikowali się Dariusz Banasik, Michal Farkas czy Bernard Kapuściński.

- W sumie spędziliśmy z drużyną trzy dni i w tym czasie zarejestrowaliśmy ponad osiem godzin materiału. W filmie pokazaliśmy naprawdę bardzo dużo i w tym miejscu chciałbym podziękować za zaufanie i pomoc całemu zespołowi oraz sztabowi szkoleniowemu. Wszystkie rzeczy, które zaplanowaliśmy udało się zrealizować, bo zarówno zawodnicy jak i trenerzy otworzyli przed nami szeroko drzwi. Dzięki temu widzowie mogą zobaczyć prawdziwe emocje i ponownie przenieść się za kulisy wielkiego piłkarskiego święta jakim było spotkanie z Legią Warszawa - mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy i autor filmu.

Dokument trwa 48 minut.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.