Reklama

Sport

  • 10 września 2023
  • wyświetleń: 210

Nowy sezon Tyskiej Ligi Szóstek - 1 kolejka za nami!

Sobota 2 września - na ten dzień czekały całe piłkarskie Tychy! Po blisko 3 miesięcznej przerwie ruszyła III edycja Tyskiej Ligi Szóstek.

W meczu otwarcia FC Jadzia pokonała Tyskich Wirtuozów 3:0, nowa drużyna zaczyna ligę z grubej rury zdobywając 3 punkty oraz czyste konto. Dwukrotny mistrz TLS - Hiacynt Tychy zmierzył się z kolejną nową drużyną w rozgrywkach - Las Palmass, broniący tytułu pewnie zwyciężyli 11:0.

Kolejny mecz pełen emocji to znane już Oszołomy vs Centrum Team, po bardzo wyrównanym meczu ekipa z osiedla A musiała uznać wyższość młodych i zaangażowanych chłopaków z Centrum Team - wynik końcowy to 2:4.

W niedzielę natomiast mieliśmy do czynienia w większości z drużynami które już znamy z poprzednich sezonów TLS, na pierwszy ogień bardzo równa walka pomiędzy Amsterdam Duet Team oraz KS Olimpia Tychy - mecz po wielu zwrotach akcji zakończył się sprawiedliwym wynikiem 5:5 i obie drużyny podzieliły się punktami - każda po jednym ważnym oczku na swoje konto.

Następnie mecz Karolina FC - Luz Blues Team, z początku mogło wydawać się że mecz jest pod kontrolą nowej drużyny Karolina FC, jednakże nie wykorzystali swoich okazji z początku meczu i jego reszta ułożyła się po myśli wicemistrza ligi Luz Blues Team - wygrali oni to spotkanie 8:1.

W późniejszych godzinach FC Under Forest podjęło były Apex Football - teraz pod nazwą Dusiciele. Odmieniona drużyna Dusicieli uległa jednak ekipie z Katowic i przegrała spotkanie 10:3 na korzyść Katowiczan.

Ostatni mecz to pojedynek obu nowych drużyn w lidze - Lazio Vadowitz vs Eskadra Paprocan, ich pojedynek był bardzo wyrównany, lecz tylko jedna drużyna wyszła z tego pojedynku z 3 ważnymi punktami na początek sezonu i była to Eskadra Paprocan, która wygrała to spotkanie stykowym wynikiem 4:3.

Nowy sezon Tyskiej Ligi Szóstek - 1 kolejka za nami!

Nowy sezon Tyskiej Ligi Szóstek - 1 kolejka za nami!

Nowy sezon Tyskiej Ligi Szóstek - 1 kolejka za nami!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.