tychy.info

Sport

  • 16 listopada 2022

Czy możemy liczyć na promocje bukmacherskie z okazji mundialu w Katarze?

Materiał partnera:

Eksperci, którzy znają się na futbolu wręcz nie mogą doczekać się Mistrzostw Świata w Katarze. Kiedy to wszystko się zaczyna? Sporo osób czeka też na liczne promocje bukmacherskie z okazji tego ważnego wydarzenia. Jakie więc zakłady na MŚ 2022 warto obstawia? Czy już pojawiły się jakieś pierwsze promocje bukmacherskie dotyczące turnieju w Katarze? Zapraszamy do lektury.

piłka nożna


Niedługo rozpoczynają się Mistrzostwa Świata!Przyznanie organizacji Katarowi od początku budziło i dalej w sumie budzi wiele wątpliwości. Mamy nadzieję, że mecze dostarczą wiele emocji, bo inaczej ten turniej to będzie jedna wielka porażka… Tak naprawdę wiele osób nie wie, czego się tutaj spodziewa. Piłkarze przystąpią do zawodów niczym z marszu. Nie będzie bowiem długiego zgrupowania i dodatkowego okresu przygotowawczego. Topowe ligi będą wstrzymane od 13 listopada. Wówczas zostaną rozegrane ostatnie spotkania przed mundialem. A same Mistrzostwa Świata wystartują dokładnie tydzień później. W meczu otwarcia Katar zagra z Ekwadorem. Ta potyczka rozpocznie się o 17:00. Będzie zaś transmitowana (podobnie, jak cała ceremonia itp.) na dwóch kanałach telewizyjnych (TVP1 i TVP Sport). W razie czego możesz zobaczyć ten mecz także na stronie internetowej TVP Sport.

Dlaczego podmioty hazardowe przygotowują promocje z okazji mundialu 2022?Na rynku jest coraz większa rywalizacja. Każdej firmie bukmacherskiej zależy zaś na tym, by Klienci to właśnie u niej obstawiali Mistrzostwa Świata. Generalnie podmioty hazardowe zarabiają pieniądze od każdego zakładu. Chociażby dlatego, że występuje tutaj marża. Jeśli np. tenisiści mają po 50% szans na wiktorię, to wówczas kursy powinny wynosić 2,00 - 2,00. A nigdy tak nie jest. Czasami kursy to zaś 1,85 - 1,85 itp. Ta brakująca różnica to marża. Dlatego właśnie podmioty hazardowe zarabiają niezależnie od wyniku danego meczu. Przy okazji są też zmieniane kursy. Jak np. sporo osób postawi na gospodarzy, to kurs na tę ekipę spada. Po to, by notowania na gości stały się bardziej atrakcyjne (tutaj z kolei się one zwiększają). Dlatego bukmacherzy na mundial 2022 chętnie przygotowują specjalne promocje dla Klientów. Nie tylko nowych, ale także lojalnych. O nich również się tutaj nie zapomina! W ten sposób można przyciągnąć do siebie nowe osoby lub zatrzymać te, które już posiadają założone konta bukmacherskie. Jak zatem widać, podmioty hazardowe mają w tym swój interes, aby oferować promocje bukmacherskie.

Jakie firmy bukmacherskie przygotowały już pierwsze promocje?M.in. w tym gronie jest Fortuna. Co ważne, ta firma bukmacherska zaoferowała naprawdę wielkie pieniądze. Jeśli bowiem przewidzisz, jak krok po kroku potoczą się Mistrzostwa Świata, to możesz zgarnąć nawet milion PLN. A jak kilka osób będzie miało tutaj umiejętności i szczęście, to wówczas pula nagród zostanie podzielona. Na pewno stawka jest spora. Trzeba zaś wskazać m.in. to, kto wyjdzie z grupy, kto awansuje do ćwierćfinałów, półfinałów i wielkiego finału. Dodatkowo należy poprawnie wytypować triumfatora Mistrzostw Świata w Katarze.