Sport

  • 16 września 2022
  • wyświetleń: 1060

Nabory do szkółki tenisa w SCT Pszczyna

Materiał partnera:

Szkółki Tenisowe w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie - nabór na rok szkolny 2022/2023! Cena już od 160 zł/miesiąc!

Daj swojemu dziecku (4-17 lat) możliwość rozpoczęcia tej pięknej tenisowej przygody, która zaowocuje zbalansowanym rozwojem fizycznym i pomoże wyrobić u dziecka sportowy charakter! Oferujemy zróżnicowane opcje zajęć z trenerem - w grupach rówieśniczych lub indywidualnie. Jeden, dwa lub więcej razy w tygodniu.

Nasi trenerzy wychowali już wielu utytułowanych zawodników. W Śląskim Centrum Tenisa Twoje dziecko jest w najlepszych rękach i trenuje w najbardziej komfortowych warunkach w kraju!

Nasz klub trzy razy z rzędu zdobył prestiżowy tytuł Klubu Roku Tenis 10 Polskiego Związku Tenisowego - za lata 2019, 2020 i 2021 r! SCT Pszczyna zajęło w rankingu 1. miejsce spośród 142 najlepszych klubów z całej Polski zajmujących się treningiem tenisowym dzieci do lat 10.

Zapraszamy dzieci i młodzież od 4. do 17. roku życia. Trenerzy tenisa: Piotr Kwaśniewski, Piotr Słotwiński, Michał Nowicki, Mateusz Piotrowski, Tomasz Bałuch, Sławosz Pękała oraz Krzysztof Glinka czekają na Was!
Zajęcia ruszają już od września!

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje w Recepcji Klubu pod numerem telefonu:
  • +48 781 160 170
  • email: recepcja@centrumtenisa.pl.


Zapraszamy!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj